בית פרטי בישובי גדרות – משפחת קורן

בית פרטי בישובי גדרות - משפחת קורן

רצינו להודות לכם על יצירת המופת והליווי הצמוד בבניית ביתנו.

האיזון שיצרתם בין ההמלצות המקצועיות שלכם וטעמכם האישי (שדרך אגב מאוד תאם את שלנו) לבין הרצונות והצרכים שלנו ראוי להערכה רבה.

ידעתם לתרגם באופן מהיר ביותר את "רשימת המכולת" (הצרכים שלנו) מהפגישה הראשונה והצלחתם אחרי סקיצה שנייה לרצות אותנו בתכנון הראשוני.

ראוי לציין לשבח את תשומת הלב לראיה במרחב, לחללים המיוחדים, יצירת בית פונקציונאלי מצד אחד ושונה ומיוחד (לא סטנדרטי) מצד אחר.

הליווי הצמוד, כל תהליך התכנון כולל ליווי תהליך הבניה בשטח שבו לא היו ויתורים לבעלי מקצוע הראה לנו עד כמה טובת הלקוח חשובה לכם.

איריס, הקדשת לי ימים שלמים בליווי אחרי תכנון המטבח, חדרי האמבטיה, תאורה ועוד… ועל כך מגיעה לך תודה ענקית, אין כמוך, תמיכה מסוג זה לא ניתן לתרגם לכסף.

לא ניתן להתעלם מהיחס האישי והמענה לכל צורך שיצרו מערכת יחסים של חברות נעימה.

לסיום, מקבלים בלי סוף מחמאות על מראה הבית.

שלכם,

דורית ואילן קורן וגם מהילדים

 

למכתב המקורי

עוד בנושא

thanks_elisha-1

בית פרטי – משפחת אלישע

ב.ס.ד לאורי ואיריס לניר, תודה רבה על השירות האדיב, על המקצועיות, והיחס האישי לאורך כל הדרך בהערכה ובהוקרה, משפחת אלישע ניר גלים למכתב המקורי

קרא עוד
thanks_bouskila-1

משפחת בוסקילה

אני מרגישה חובה עמוקה לבטא במכתבי זה בשמי ובשם בעלי הערכה מלאה וכנה כלפי איריס. לפני כשש שנים, שכרנו את שירותיה של איריס להכנת תכניות …

קרא עוד
thanks_zilberberg-1

משפחת זילברברג

עבור: איריס ואורי בשנת 2007, שיפצנו את ביתנו, שיפוץ שכלל תכנון מחדש של קומת הקרקע והוספת יחידת הורים. מבחינתנו, האתגר היה להגיע לפתרון אדריכלי עיצובי …

קרא עוד